Ufacie nam 4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ | Wpisz kod: ZAZIELENIAMY5 po 5% rabatu od 250 zł

Sklep z roślinami we Wrocławiu - Mała Szklarnia

W mieście krasnali, między Dworcem Głównym, perełką architektury przemysłowej, a nowoczesnym, przeszklonym Sky Towerem znajduje się roślinna dżungla zamknięta w lokalu Małej Szklarni. Miejsce, w którym miłośnicy roślin i przypadkowi spacerowicze odrywają się od codziennej gonitwy myśli i z zachwytem łączą się z naturą, odczuwając spokój i ukojenie.

Życie w dużym, tętniącym życiem mieście jest pełne atrakcji i możliwości, ale może czasem przytłaczać. Jeżeli zdarza Ci się tęsknić za widokiem zieleni za oknem, rozbudowanie swojej kolekcji roślin domowych to bardzo prosty sposób na zastąpienie tego uczucia satysfakcją i radością płynącą z domowej dżungli.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą, która dawno straciła nadzieję na utrzymanie rośliny przy życiu, czy wszystkie gatunki masz w małym palcu i poszukujesz prawdziwych rarytasów, Mała Szklarnia to miejsce, które warto odwiedzić. Wiemy, że w roślinach kryje się dużo więcej niż przepis na estetyczne wnętrze – są źródłem dobrego samopoczucia i kluczem do głębokiego relaksu. Właśnie dlatego w naszym sklepie możesz wybierać spośród setek roślin – tak, aby do domu wróciła z Tobą ta jedna, która skradnie Twoje serce.

Co więcej, Mała Szklarnia to nie tylko zwykły sklep – to miejsce, w którym możesz poprosić o pomoc i poradę, której nasz zespół chętnie Ci udzieli i odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące uprawy i pielęgnacji poszczególnych gatunków. Doradzimy w wyborze potrzebnych akcesoriów do roślin, odpowiedniej mieszanki ziemi, oraz podpowiemy, jak dbać o wybrany przez Ciebie okaz. Odwiedź nasz sklep z roślinami doniczkowymi we Wrocławiu, zakochaj się w kwiatach i wróć po więcej!

Odwiedź nasz sklep z roślinami we Wrocławiu

Wrocław, ul. Stysia 39

Pon. – Pt. – 10:30 – 19:00
Sob. – 10:30 – 17:30