4,9/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ | Wpisz kod: NAWAKACJE po 15% zniżki na wszystko. Tylko do 23.06

Sklep z roślinami w Krakowie - Mała Szklarnia

Mała Szklarnia w Krakowie to nowy punkt na mapie miasta królów polskich, który warto odwiedzić. Nawet jeśli nie jesteś (jeszcze) miłośnikiem roślin, gwarantujemy, że gdy nas odwiedzisz, to jest duża szansa na to, że wyjdziesz od nas ze swoim pierwszym okazem!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z jakości powietrza w mieście, dlatego też wychodzimy z propozycją na to, jak można ją poprawić we własnym mieszkaniu! Pierwszym małym krokiem będzie wyposażenie swojego mieszkania choć w jedną roślinę naturalnie filtrującą powietrze. Co więcej, mają one atrakcyjny wygląd i stanowią świetny dodatek do wnętrz – właściwie w każdym stylu.

Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem czy turystą, serdecznie zapraszamy Cię do naszego sklepu z roślinami w Krakowie – chętnie doradzimy w wyborze i zarazimy naszą miłością do kwiatów.

Mała Szklarnia, czyli miejsce w Krakowie, które powinieneś odwiedzić

Zapraszamy do miejsca, gdzie będziesz mógł na żywo zobaczyć rośliny w Krakowie, wybrać gatunek, który najbardziej przyciągnie Twój wzrok i uznasz, że to właśnie on najlepiej wpisze się w wystrój Twojego mieszkania!

Co więcej, Mała Szklarnia to nie tylko zwykły sklep – to miejsce, w którym możesz poprosić o pomoc i poradę, której nasz zespół chętnie Ci udzieli i odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące uprawy i pielęgnacji poszczególnych gatunków. Doradzimy w wyborze potrzebnych akcesoriów do roślin, odpowiedniej mieszanki ziemi, oraz podpowiemy, jak dbać o wybrany przez Ciebie okaz. Odwiedź nasz sklep z roślinami doniczkowymi w Krakowie, zakochaj się w kwiatach i wróć po więcej!

Odwiedź nasz sklep z roślinami w Krakowie

Kraków, ul. Lea 62/1

Pon. – Pt. – 10:30 – 19:00
Sob. – 10:30 – 17:30