Warsztaty dla firm

Zdalna integracja z roślinami

W dobie pracy zdalnej mamy mniej okazji na integracje czy wspólne spędzenie czasu pozabiurowego. Webinar o pielęgnacji roślin to świetna okazja na oderwanie się od obowiązków i naukę pasjonującego zajęcia w przyjemnej atmosferze. Opowiemy Wam o wpływie roślin na samopoczucie i produktywność, czym kierować się w trakcie zakupów, jakich warunków wymagają różne gatunki roślin czy jak doświetlać rośliny jeśli światła mamy mniej lub trwa zima. Chcemy Wam zaproponować wspólne spędzenie 60 – 90 minut w roślinnej atmosferze, po której każdy będzie wiedział jakie rośliny nadadzą się do mieszkania i jak się nimi zajmować.

Indywidualne wskazówki do posiadanych roślin

Niemal każdy ma w domu choćby małą kolekcję roślin. Webinar to także świetna możliwość zadania dręczących Was pytań o pielęgnację i wskazówki do posiadanych już okazów. Zdarzył się atak szkodników lub choroba grzybowa? Wspólnie omówimy sobie każdy przypadek i pomożemy zwalczyć niechcianych osobników oraz podpowiemy, co robić na przyszłość, by temu zapobiec.

Dodatkowa zniżka dla całego zespołu

Webinar prowadzimy zdalnie o wyznaczonej porze w programie typu Zoom lub Google Meet. Po prezentacji mamy czas na sesję pytań, gdzie każdy może pokazać zdjęcia swoich roślin lub się doradzić. Mając wiedzę, jak zajmować się roślinami oraz jak podchodzić do roślinnych zakupów, przekazujemy Wam dodatkowo kod zniżkowy dla pracowników firmy, by wspólnie zazielenić mieszkania. Zwykle mamy dostępne 1-2 terminy w miesiącu, dlatego dajcie znać, jeśli jesteście zainteresowani przyjemną formą spędzenia czasu wspólnie całym zespołem. Najlepiej skontaktować się na adres milosz@malaszklarnia.pl – razem omówimy dalsze szczegóły!

Poznaj opinie tych, którzy już odmienili swoje wnętrza

Mała Szklarnia robi wielki efekt!
Wiemy o tym, bo w naszym biurze na Krupniczej we Wrocławiu mamy niemal 60 zielonych cudów, dzięki którym nasza codzienna praca jest bardziej radosna i... żywa! Rośliny upiększają nasze wnętrza, a w natłoku zadań i spotkań bardzo odpowiada nam fakt, że opiekowanie się roślinami jest realizowane w 100% przez Małą Szklarnię. Polecamy!

Gosia Galińska, Masterborn

Nasze rośliny są już w tych cudownych miejscach

  • Brak produktów w koszyku :(

Informacje o dostawie

Dostawa na terenie Wrocławia
Do 7 km (Strefa 1): 10 zł
7 - 11 km (Strefa 2): 13 zł
11 - 15 km (Strefa 3): 16 zł
Powyżej 15 km (Strefa 4): 20 zł
Darmowa dostawa: dla zamówień powyżej 200 zł
Zamówienia dostarczamy od poniedziałku do piątku między 16.00 a 20.00.
Zamówienia złożone do godziny 14.00 dostarczamy najczęściej jeszcze tego samego dnia w obrębie Wrocławia.

Odbiór osobisty w sklepie we Wrocławiu: zamówienia złożone w dni robocze do godz. 13.00, powinny być do odbioru tego samego dnia po godzinie 18.00.
Prosimy czekać na SMSa z informacją o możliwości odbioru.

Sklep z roślinami we Wrocławiu otwarty jest w godzinach:
poniedziałek - piątek: 10.30 - 19.00
sobota 10.30 - 15.30

Obsługa telefoniczna sklepu internetowego:
poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
Odbiór osobisty w Krakowie
4,99 zł
NOWA FORMA ODBIORU! :)

Odbiór osobisty w sklepie w Krakowie - zamówienia będą możliwe do odbioru dwa razy w tygodniu: we wtorek oraz w czwartek po 17.00.

Zamówienia złożone od środy po godz. 9.00 do niedzieli będą do odbioru we wtorek po 17.00.
Zamówienia złożone od poniedziałku do środy godz. 9.00 będą do odbioru w czwartek po 17.00.

Prosimy czekać na SMSa z informacją o możliwości odbioru.

Sklep z roślinami w Krakowie na ul. Lea 62 otwarty jest w godzinach:
poniedziałek - piątek: 10.30 - 19.00
sobota 10.30 - 15.30

Dostawa na terenie Polski
Koszt dostawy: 20 zł
Zamówienia wysyłamy kurierem od poniedziałku do czwartku
(żeby nigdzie nie utknęło na weekend!).

Koszt dostawy może być wyższy w przypadku gigantów lub roślin kolekcjonerskich, które wymagają większej ilości czasu na staranne zapakowanie.

Czas realizacji zamówień: od 2 do 4 dni roboczych.

Wysyłka kurierska roślin odbywa się wyłącznie przy sprzyjających warunkach pogodowych. Jeśli temperatura dramatycznie spadnie - dla bezpieczeństwa roślin nie wykluczamy wydłużenia czasu realizacji.

W okresie zimowym do paczek dołączamy wkłady ocieplające (heatpacki), specjalne otuliny oraz inne zabezpieczenia przed zimnem.

Zobacz też jak bezpiecznie pakujemy rośliny do wysyłki

ZAMAWIASZ NA PREZENT?
Poinformuj nas o tym w uwagach do zamówienia! :) Mamy autorskie pocztówki z ilustracją "Wszystkiego roślinnie najlepszego", na której możemy przepisać Twoje życzenia 🎁
Dostawa za granicę
Czechy: 60 zł
Słowacja: 60 zł
Niemcy: 60 zł