Sklep z roślinami w Krakowie - Mała Szklarnia

Sklep z roślinami doniczkowymi w Krakowie? To my!

Mała Szklarnia w Krakowie to nowy punkt na mapie miasta królów polskich, który warto odwiedzić. Nawet jeśli nie jesteś (jeszcze) miłośnikiem roślin, gwarantujemy, że gdy nas odwiedzisz, to jest duża szansa na to, że wyjdziesz od nas ze swoim pierwszym okazem!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z jakości powietrza w mieście, dlatego też wychodzimy z propozycją na to, jak można ją poprawić we własnym mieszkaniu! Pierwszym małym krokiem będzie wyposażenie swojego mieszkania choć w jedną roślinę naturalnie filtrującą powietrze. Co więcej, mają one atrakcyjny wygląd i stanowią świetny dodatek do wnętrz – właściwie w każdym stylu.

Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem czy turystą, serdecznie zapraszamy Cię do naszego sklepu z roślinami w Krakowie – chętnie doradzimy w wyborze i zarazimy naszą miłością do kwiatów.

Sklep stacjonarny w Krakowie - Mała Szklarnia

Mała Szklarnia, czyli miejsce w Krakowie, które powinieneś odwiedzić

Zapraszamy do miejsca, gdzie będziesz mógł na żywo zobaczyć rośliny w Krakowie, wybrać gatunek, który najbardziej przyciągnie Twój wzrok i uznasz, że to właśnie on najlepiej wpisze się w wystrój Twojego mieszkania!

Co więcej, Mała Szklarnia to nie tylko zwykły sklep – to miejsce, w którym możesz poprosić o pomoc i poradę, której nasz zespół chętnie Ci udzieli i odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące uprawy i pielęgnacji poszczególnych gatunków. Doradzimy w wyborze potrzebnych akcesoriów do roślin, odpowiedniej mieszanki ziemi, oraz podpowiemy, jak dbać o wybrany przez Ciebie okaz. Odwiedź nasz sklep z roślinami doniczkowymi w Krakowie, zakochaj się w kwiatach i wróć po więcej!

Sklep stacjonarny w Krakowie - Mała Szklarnia

Odwiedź nasz sklep z roślinami w Krakowie

Kraków, ul. Lea 62/1

Godziny otwarcia
pon-pt: 10:30 - 19:00
sobota: 10:30 - 15:30

Sprawdź na mapie

Sklep stacjonarny w Krakowie - Mała Szklarnia
  • Brak produktów w koszyku :(

Informacje o dostawie

Dostawa na terenie Wrocławia
Do 7 km (Strefa 1): 10 zł
7 - 11 km (Strefa 2): 13 zł
11 - 15 km (Strefa 3): 16 zł
Powyżej 15 km (Strefa 4): 20 zł
Darmowa dostawa od 200 zł
Zamówienia dostarczamy od poniedziałku do piątku między 16.00 a 20.00. Zamówienia złożone do godziny 14.00 dostarczamy najczęściej jeszcze tego samego dnia w obrębie Wrocławia. Odbiór osobisty w sklepie: zamówienia złożone w dni robocze do godz. 14.00, powinny być do odbioru tego samego dnia po godzinie 18.00. Prosimy czekać na SMSa z informacją o możliwości odbioru. Sklep otwarty jest w godzinach: pon - pt 10.30 - 19.00 sob 10.30 - 15.30 Obsługa telefoniczna sklepu internetowego: pon - pt 9.00 - 17.00
Dostawa na terenie Polski
Min. wartość zamówienia: 1 zł
Koszt dostawy: 20 zł
Zamówienia wysyłamy kurierem od poniedziałku do środy (żeby nigdzie nie utknęło na weekend!). Czas realizacji zamówień: od 1 do 5 dni roboczych (standardowo to 1-2 dni robocze). Wysyłamy wyłącznie przy sprzyjających warunkach pogodowych. Jeśli się zmienią - nie wykluczamy wydłużenia czasu realizacji. Zobacz też jak bezpiecznie pakujemy rośliny do wysyłki ZAMAWIASZ NA PREZENT? Poinformuj nas o tym w uwagach do zamówienia! :) Mamy autorskie pocztówki z ilustracją "Wszystkiego roślinnie najlepszego", na której możemy przepisać Twoje życzenia 🎁