Rośliny do biura

Odmień swoje biuro

W przestrzeni biurowej spędzamy średnio 8 godzin dziennie. Czy to pracując w pojedynkę, w małym zespole czy dużej organizacji, wystrój ma duży wpływ na naszą produktywność, samopoczucie oraz organizację. Coraz częściej zauważalny jest trend, w którym to pracownicy współtworzą przestrzeń, w której pracują. Naszym celem jest przygotowanie miejsca, do którego naprawdę chce się przychodzić i spędzać czas. Chcemy Ci zaoferować kompleksową pomoc w roślinnej aranżacji Twojego biura.

Aranżacja i konsultacje

Wiemy, jak czasochłonne może być zajmowanie się aranżacją wnętrza, dlatego zapewniamy konsultację oraz projekty zaaranżowania przestrzeni biurowych roślinami. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie gatunki roślin do wybranego miejsca w biurze, uwzględniając jego nasłonecznienie i inne warunki. Dobierzemy także kwietniki, osłonki oraz donice. Wszystko po to, by stworzyć spójną całość pasującą do Waszego wyobrażenia o komfortowej, przyjemnej i pięknej przestrzeni.

Łatwa opieka nad roślinami

Wiele osób martwi się, czy na pewno podoła opiece nad roślinami i nie doprowadzi do ich uschnięcia. Już na etapie konsultacji dobieramy rośliny odpowiednio do przyszłych warunków. Dostarczamy również proste instrukcje, jak opiekować się wszystkimi roślinami, by cieszyły oko oraz się rozwijały. Jeśli jest taka potrzeba, świadczymy również usługę opieki nad roślinami. Możemy regularnie odwiedzać Wasze biuro i robić przegląd roślin, przesadzać je oraz podlewać.

Poznaj opinie tych, którzy już odmienili swoje wnętrza

Mała Szklarnia robi wielki efekt!
Wiemy o tym, bo w naszym biurze na Krupniczej we Wrocławiu mamy niemal 60 zielonych cudów, dzięki którym nasza codzienna praca jest bardziej radosna i... żywa! Rośliny upiększają nasze wnętrza, a w natłoku zadań i spotkań bardzo odpowiada nam fakt, że opiekowanie się roślinami jest realizowane w 100% przez Małą Szklarnię. Polecamy!

Gosia Galińska, Masterborn

Nasze rośliny są już w tych cudownych miejscach

  • Brak produktów w koszyku :(

Informacje o dostawie

Dostawa na terenie Wrocławia
Do 7 km (Strefa 1): 10 zł
7 - 11 km (Strefa 2): 13 zł
11 - 15 km (Strefa 3): 16 zł
Powyżej 15 km (Strefa 4): 20 zł
Darmowa dostawa od 200 zł
Zamówienia dostarczamy od poniedziałku do piątku między 16.00 a 20.00. Zamówienia złożone do godziny 14.00 dostarczamy najczęściej jeszcze tego samego dnia w obrębie Wrocławia. Odbiór osobisty w sklepie: zamówienia złożone w dni robocze do godz. 14.00, powinny być do odbioru tego samego dnia po godzinie 18.00. Prosimy czekać na SMSa z informacją o możliwości odbioru. Sklep otwarty jest w godzinach: pon - pt 10.30 - 19.00 sob 10.30 - 15.30 Obsługa telefoniczna sklepu internetowego: pon - pt 9.00 - 17.00
Dostawa na terenie Polski
Min. wartość zamówienia: 1 zł
Koszt dostawy: 20 zł
Zamówienia wysyłamy kurierem od poniedziałku do środy (żeby nigdzie nie utknęło na weekend!). Czas realizacji zamówień: od 1 do 5 dni roboczych (standardowo to 1-2 dni robocze). Wysyłamy wyłącznie przy sprzyjających warunkach pogodowych. Jeśli się zmienią - nie wykluczamy wydłużenia czasu realizacji. Zobacz też jak bezpiecznie pakujemy rośliny do wysyłki ZAMAWIASZ NA PREZENT? Poinformuj nas o tym w uwagach do zamówienia! :) Mamy autorskie pocztówki z ilustracją "Wszystkiego roślinnie najlepszego", na której możemy przepisać Twoje życzenia 🎁